U organizaciji glazbene škole i Hrvatske glazbene scene mladih, 21. studenoga 2007. godine je u koncertnoj dvorani škole održan koncert Ane Barbarić (violina) i Jelene Barbarić - Mijalić (glasovir).

Ana Barbarić (1985.) - u rodnom Dubrovniku je završila osnovno i srednje glazbeno obrazovanje u klasi prof. Žarka Grega. Svoj prvi koncert kao solist sa Dubrovačkim simfonijskim orkestrom imala je sa 9 godina. Na Umjetničku akademiju u Splitu upisala se 2003. godine. Sudjeluje na domaćim i međunarodnim seminarima, a osvaja i vrijedne nagrade na državnim natjecanjima solista i komornih ansambla. Članica je Splitskog komornog orkestra.

Jelena Barbarić - Mijalić (1971.) - nakon osnovnog i srednjeg glazbenog obrazovanja u rodnom Dubrovniku, 1988. godine upisuje Glazbenu akademiju u Zagrebu gdje je diplomirala glasovir u klasi prof. Ksenije Kos. Godine 1996. završava poslijediplomski studij u klasi prof. Jakše Zlatara na istoj akademiji. Usavršavala se na Hochschule fur Musik u Grazu u klasi W. Kampera. Nastupala je kao solist sa orkestrom Glazbene akademije, Hrvatskim komornim orkestrom i Dubrovačkim simfonijskim orkestrom. Od 1997. godine živi u Rijeci i radi kao profesorica glasovira i korepetitorica u Glazbenoj školi Ivana Matetića Ronjgova.

J. S. BACH: Ciaccona iz partite u d-molu, BWV 1004 za violinu solo

G. GERSHWIN: Tri preludija za glasovir